Szkoła Podstawowa im. Czesława Wycecha w Sadownem

Osiągnięcia uczniów

Rok szkolny 2014/2015

Turniej w piłce halowej o Puchar Starosty Węgrowskiego

Drużyna chłopców w składzie: Paweł Wycech, Kacper Biernat, Kacper Młynarczyk, Kamil Mielcarz, Mateusz Biernat, Kuba Mielcarz, Piotr Akonom i Marcin Tyszka po pięknej grze zdobyła  II miejsce.

Rok szkolny 2013/2014

 XVI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców

W dniach 6 czerwca – 7 czerwca 2014r w Łochowie odbyły się XVI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców – w kategorii Szkoła Podstawowa. Nasza drużyna w składzie:

  1. Dłuski Dawid
  2. Ziółkowski Karol
  3. Mianowicz Marcin
  4. Rogala Dawid
  5. Wycech Paweł
  6. Sówka Kamil
  7. Szczechura Rafał
  8. Szymanik Maciej

odniosła wspaniały sukces zajmując w końcowej klasyfikacji II miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Rok szkolny 2012/2013

 XV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców

W dniach 29 maja – 31 maja 2013r w Milanówku odbyły się XV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców – w kategorii Szkoła Podstawowa. Nasza drużyna walczyła dzielnie zajmując w końcowej klasyfikacji V miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Klasyfikacja końcowa:
  1. SP nr 139 Warszawa Wola
  2. SP w Chudku
  3. SP nr 3 Zielonka
  4. SP nr 9 Siedlce
  5. SP Sadowne
  6. SP Święcice
  7. PSP w Mirowie
  8. SP Józefina
  9. SP nr 85 Warszawa
  10. SP Szczytno
  11. SP nr 9 Radom

 

I miejsce w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – Węgrów 2013

  1. Szczechura Rafał
  2. Szymanik Maciej
  3. Ziółkowski Karol

I miejsce w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców – Łochów 2013

  1. Brzostek Karol
  2. Mianowicz Krystian
  3. Mianowicz Marcin
  4. Rogala Dawid
  5. Sadowski Piotr
  6. Sówka Kamil
  7. Szczechura Rafał
  8. Szymanik Maciej

II miejsce w Powiatowym Konkursie „Plastyka w Obrzędach i zwyczajach – Wielkanoc 2013”. Węgrów 2013

  1. Wiska Weronika

 

II miejsce w ogólnopolskim konkursie historycznym „Epizody Niepodległości – Żołnierze Wyklęci” ogłoszonym przez Fundację Niepodległości w Lublinie

  1. Adam Sępka