Rok szkolny 2014/2015
Turniej w piłce halowej o Puchar Starosty Węgrowskiego
Drużyna chłopców w składzie: Paweł Wycech, Kacper Biernat, Kacper Młynarczyk, Kamil Mielcarz, Mateusz Biernat, Kuba Mielcarz, Piotr Akonom i Marcin Tyszka po pięknej grze zdobyła II miejsce.
Rok szkolny 2013/2014
XVI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców
W dniach 6 czerwca – 7 czerwca 2014r w Łochowie odbyły się XVI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców – w kategorii Szkoła Podstawowa. Nasza drużyna w składzie:
- Dłuski Dawid
- Ziółkowski Karol
- Mianowicz Marcin
- Rogala Dawid
- Wycech Paweł
- Sówka Kamil
- Szczechura Rafał
- Szymanik Maciej
odniosła wspaniały sukces zajmując w końcowej klasyfikacji II miejsce.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Rok szkolny 2012/2013
XV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców
W dniach 29 maja – 31 maja 2013r w Milanówku odbyły się XV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców – w kategorii Szkoła Podstawowa. Nasza drużyna walczyła dzielnie zajmując w końcowej klasyfikacji V miejsce.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Klasyfikacja końcowa:- SP nr 139 Warszawa Wola
- SP w Chudku
- SP nr 3 Zielonka
- SP nr 9 Siedlce
- SP Sadowne
- SP Święcice
- PSP w Mirowie
- SP Józefina
- SP nr 85 Warszawa
- SP Szczytno
- SP nr 9 Radom
I miejsce w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – Węgrów 2013
- Szczechura Rafał
- Szymanik Maciej
- Ziółkowski Karol
I miejsce w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców – Łochów 2013
- Brzostek Karol
- Mianowicz Krystian
- Mianowicz Marcin
- Rogala Dawid
- Sadowski Piotr
- Sówka Kamil
- Szczechura Rafał
- Szymanik Maciej
II miejsce w Powiatowym Konkursie „Plastyka w Obrzędach i zwyczajach – Wielkanoc 2013”. Węgrów 2013
- Wiska Weronika
II miejsce w ogólnopolskim konkursie historycznym „Epizody Niepodległości – Żołnierze Wyklęci” ogłoszonym przez Fundację Niepodległości w Lublinie
- Adam Sępka