Szkoła Podstawowa im. Czesława Wycecha w Sadownem

Zmiany w rozkładzie dowożenia

Rozkład jazdy autobusów szkolnych
w roku szkolnym 2016/2017

od dnia 3 listopada 2016 r.

 Przyjazdy

  Poniedziałek

6.50 I Sadoleś , Kocielnik, Morzyczyn, Płatkownica (50),

Sadoleś  II most                                                                   PKS S

7.05 Wilczogęby, Zarzetka, Lipieniec                                           B

7.10 Brzuza, Szynkarzyzna, Grabiny, Rażny                       PKS O

7.10 Stacja PKP, Sokółka, Bojewo, Orzełek,

Kołodziąż, Sokółka                                                                            PKS O

7:10 Zieleniec tory, Zieleniec szkoła, Krupińskie, Ocięte          G

7:20Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica koło młyna, Płatkownica 50, Płatkownica Agrola, Morzyczyn Włościański, Sadoleś szkoła II                                                                                          PKS S

   Wtorek  

6:50 Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica koło młyna, Płatkownica 50, Płatkownica Agrola, Morzyczyn Włościański, Sadoleś szkoła II                                                                           PKS S

7.05 Wilczogęby, Zarzetka, Lipieniec                                           B

7.10 Brzuza, Szynkarzyzna, Grabiny, Rażny                       PKS O

7.10 Stacja PKP, Sokółka, Bojewo, Orzełek,

Kołodziąż, Sokółka                                                                            PKS O

7:10 Zieleniec tory, Zieleniec szkoła, Krupińskie, Ocięte        G

7:20 I Sadoleś, Kocielnik, Morzyczyn, Płatkownica (50),

Sadoleś  II most                                                                   PKS S

   Środa

6:50 I Sadoleś , Kocielnik, Morzyczyn, Płatkownica (50),

Sadoleś  II most                                                                   PKS S

7.05 Wilczogęby, Zarzetka, Lipieniec                                           B

7.10 Brzuza, Szynkarzyzna, Grabiny, Rażny                       PKS O

7.10 Stacja PKP, Sokółka, Bojewo, Orzełek,

Kołodziąż, Sokółka                                                                            PKS O

7:10 Zieleniec tory, Zieleniec szkoła, Krupińskie, Ocięte         G

7:20 Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica koło młyna, Płatkownica 50, Płatkownica Agrola, Morzyczyn Włościański, Sadoleś szkoła II                                                                               PKS S

    Czwartek

6:50 Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica koło młyna, Płatkownica 50, Płatkownica Agrola, Morzyczyn Włościański, Sadoleś szkoła II                                                                            PKS S

7.05 Wilczogęby, Zarzetka, Lipieniec                                           B

7.10 Brzuza, Szynkarzyzna, Grabiny, Rażny                       PKS O

7.10 Stacja PKP, Sokółka, Bojewo, Orzełek,

Kołodziąż, Sokółka                                                                            PKS O

7:10 Zieleniec tory, Zieleniec szkoła, Krupińskie, Ocięte           G

7:20 I Sadoleś, Kocielnik, Morzyczyn, Płatkownica (50),

Sadoleś  II most                                                                   PKS S

   Piątek

6:50 I Sadoleś, Kocielnik, Morzyczyn, Płatkownica (50),

Sadoleś  II most                                                                   PKS S

7.05 Wilczogęby, Zarzetka, Lipieniec                                           B

7.10 Brzuza, Szynkarzyzna, Grabiny, Rażny                       PKS O

7.10 Stacja PKP, Sokółka, Bojewo, Orzełek,

Kołodziąż, Sokółka                                                                            PKS O

7:10 Zieleniec tory, Zieleniec szkoła, Krupińskie, Ocięte       G

7:20 Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica koło młyna, Płatkownica 50, Płatkownica Agrola, Morzyczyn Włościański, Sadoleś szkoła II                                                                           PKS S

 

Odjazdy  

Poniedziałek

12:15 Grabiny                                                                                       B

12:30 I Sadoleś , Kocielnik do końca wsi, Morzyczyn, Płatkownica (50),

Sadoleś  II most                                                                         G

13:10 Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica koło młyna, Płatkownica 50, Płatkownica Agrola, Morzyczyn Włościański, Sadoleś szkoła II                   G

13:45 Sokółka                                                                                       G

14:10 Zieleniec tory, Zieleniec szkoła, Krupińskie, Ocięte                  G

15:10 Brzuza, Szynkarzyzna, Grabiny, Rażny                                     PKS O

15:10 Stacja PKP, Sokółka, Bojewo, Orzełek,

Kołodziąż, Sokółka                                                                     PKS O

15:10 Zieleniec tory, Zieleniec szkoła, Krupińskie, Ocięte                  G

15:10 Sadoleś, Kocielnik do końca wsi, Morzyczyn, Płatkownica,

Wilczogęby, Sojkówek, Sadoleś II most                                    PKS S

Wtorek

12:15 Grabiny                                                                                       B

12:30 Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica koło młyna, Płatkownica 50, Płatkownica Agrola, Morzyczyn Włościański, Sadoleś szkoła II                   G

13:10 I Sadoleś , Kocielnik do końca wsi, Morzyczyn, Płatkownica (50),

Sadoleś  II most                                                                         G

 

13:45 Sokółka                                                                                       G

14:10 Zieleniec tory, Zieleniec szkoła, Krupińskie, Ocięte                  G

15:10 Brzuza, Szynkarzyzna, Grabiny, Rażny                                     PKS O

15:10 Stacja PKP, Sokółka, Bojewo, Orzełek,

Kołodziąż, Sokółka                                                                     PKS O

15:10 Zieleniec tory, Zieleniec szkoła, Krupińskie, Ocięte                  G

15:10 Sadoleś, Kocielnik do końca wsi, Morzyczyn, Płatkownica,

Wilczogęby, Sojkówek, Sadoleś II most                                    PKS S

Środa

12:15 -Grabiny                                                                                    B

12:30 – I Sadoleś, Kocielnik do końca wsi, Morzyczyn, Płatkownica (50), Sadoleś  II most                                                            G

13:10- Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica koło młyna, Płatkownica 50, Płatkownica Agrola, Morzyczyn Włościański, Sadoleś szkoła II                                  G

13:45 Sokółka                                                                                       G

14:20 -Brzuza, Szynkarzyzna, Grabiny, Rażny                      PKS O

14:20 -Stacja PKP, Sokółka, Bojewo, Orzełek,

Kołodziąż, Sokółka                                                           PKS O

14:20 -Sadoleś I, Kocielnik do końca wsi, Morzyczyn, Płatkownica,

Wilczogęby, Sojkówek, Sadoleś II most                         PKS S

14:20- Zieleniec tory, Zieleniec szkoła, Krupińskie, Ocięte       G

 

Czwartek

12:15 Grabiny                                                                                   B

12:30 Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica koło młyna, Płatkownica 50, Płatkownica Agrola, Morzyczyn Włościański, Sadoleś szkoła II                   G

13:10 I Sadoleś , Kocielnik do końca wsi, Morzyczyn, Płatkownica (50),

Sadoleś  II most                                                                         G

13:45 Sokółka                                                                                       G

14:10 Zieleniec tory, Zieleniec szkoła, Krupińskie, Ocięte                  G

15:10 Brzuza, Szynkarzyzna, Grabiny, Rażny                                     PKS O

15:10 Stacja PKP, Sokółka, Bojewo, Orzełek,

Kołodziąż, Sokółka                                                                     PKS O

15:10 Zieleniec tory, Zieleniec szkoła, Krupińskie, Ocięte                  G

15:10 Sadoleś, Kocielnik do końca wsi, Morzyczyn, Płatkownica,

Wilczogęby, Sojkówek, Sadoleś II most                                    PKS S

Piątek

11:30 – Grabiny                                                                               G

12:30 – Stacja PKP, Sokółka, Kołodziąż, Orzełek, Bojewo, Węgrów                (dla Gim i SP)                                                                  B

12:30- I Sadoleś, Kocielnik do końca wsi, Morzyczyn, Płatkownica (50), Sadoleś  II most  (dla Gim i SP)                                       G

13:10- Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica koło młyna, Płatkownica 50, Płatkownica Agrola, Morzyczyn Włościański, Sadoleś szkoła II                                       G

14:20 – Brzuza, Szynkarzyzna, Grabiny, Rażny (dla Gim i SP                 Grabiny)                                                                     PKS O

14:20- Sadoleś I, Kocielnik do końca wsi, Morzyczyn, Płatkownica,

Wilczogęby, Sojkówek, Sadoleś II most                           PKS S    14:20 – Stacja PKP, Sokółka, Bojewo, Orzełek, Kołodziąż     PKS O

14:20- Zieleniec tory, Zieleniec szkoła, Krupińskie, Ocięte           G