Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Edwarda Grzymały w Sadownem

Zmiany w rozkładzie dowożenia

10 grudnia, 2013

Rozkład jazdy autobusów szkolnych
dla SP Sadowne w roku szk. 2020/2021

od dnia 27.10.2020r.

Przyjazdy

 Poniedziałek

7:00 Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownic 50, Sadoleś  II most, Kocielnik, Morzyczyn           PKS  S      

7:10  Polkowo, Mrozowa Wola, Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,   Zieleniec k/tartaku,  Krupińskie,  Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                       G  

7.10 Bojewo ,Orzełek, Kolonia Złotki, Kołodziąż – Ukazy, Kołodziąż, Sokółka, ul. Drak                            PKS S

Wtorek

7:00 Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownic 50, Sadoleś  II most, Kocielnik, Morzyczyn           PKS  S      

7:10  Polkowo, Mrozowa Wola, Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,   Zieleniec k/tartaku,  Krupińskie,  Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                      G  

7.10 Bojewo ,Orzełek, Kolonia Złotki, Kołodziąż – Ukazy, Kołodziąż, Sokółka, ul. Drak                            PKS S

Środa

7:00 Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownic 50, Sadoleś  II most, Kocielnik, Morzyczyn           PKS  S      

7:10  Polkowo, Mrozowa Wola, Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,   Zieleniec k/tartaku,  Krupińskie,  Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                      G  

7.10 Bojewo ,Orzełek, Kolonia Złotki, Kołodziąż – Ukazy, Kołodziąż, Sokółka, ul. Drak                              PKS S

Czwartek

7:00 Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownic 50, Sadoleś  II most, Kocielnik, Morzyczyn           PKS  S      

7:10  Polkowo, Mrozowa Wola, Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,   Zieleniec k/tartaku,  Krupińskie,  Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                         G  

7.10 Bojewo ,Orzełek, Kolonia Złotki, Kołodziąż – Ukazy, Kołodziąż, Sokółka, ul. Drak                                PKS S

Piątek

7:00 Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownic 50, Sadoleś  II most, Kocielnik, Morzyczyn           PKS  S      

7:10  Polkowo, Mrozowa Wola, Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,   Zieleniec k/tartaku,  Krupińskie,  Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                      G  

7.10 Bojewo ,Orzełek, Kolonia Złotki, Kołodziąż – Ukazy, Kołodziąż, Sokółka, ul. Drak                             PKS S

Odjazdy

Poniedziałek

13:05  Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownic 50, Sadoleś  II most, Kocielnik, Morzyczyn          PKS  S      

13:05 Polkowo, Mrozowa Wola, Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,   Zieleniec k/tartaku,  Krupińskie,  Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                      G  

13:05  ul. Drak,Sokółka, Kołodziąż, Kolonia Złotki , Orzełek, Bojewo                                                      PKS S                                    

Wtorek

13:05  Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownic 50, Sadoleś  II most, Kocielnik, Morzyczyn          PKS  S      

13:05 Polkowo, Mrozowa Wola, Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,   Zieleniec k/tartaku,  Krupińskie,  Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                       G  

13:05  ul. Drak,Sokółka, Kołodziąż, Kolonia Złotki , Orzełek, Bojewo                                                       PKS S                                    

Środa

13:05  Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownic 50, Sadoleś  II most, Kocielnik, Morzyczyn          PKS  S      

13:05 Polkowo, Mrozowa Wola, Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,   Zieleniec k/tartaku,  Krupińskie,  Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                    G  

13:05  ul. Drak,Sokółka, Kołodziąż, Kolonia Złotki , Orzełek, Bojewo                                                     PKS S                                    

Czwartek

13:05  Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownic 50, Sadoleś  II most, Kocielnik, Morzyczyn                                   PKS  S      

13:05 Polkowo, Mrozowa Wola, Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,   Zieleniec k/tartaku,  Krupińskie,  Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                     G  

13:05  ul. Drak,Sokółka, Kołodziąż, Kolonia Złotki , Orzełek, Bojewo                                                     PKS S                                    

Piątek

13:05  Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownic 50, Sadoleś  II most, Kocielnik, Morzyczyn          PKS  S      

13:05 Polkowo, Mrozowa Wola, Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,   Zieleniec k/tartaku,  Krupińskie,  Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                        G  

13:05  ul. Drak,Sokółka, Kołodziąż, Kolonia Złotki , Orzełek, Bojewo                                                          PKS S