Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Edwarda Grzymały w Sadownem

Rekrutacja dzieci na rok szkolny 2021/2022 do klasy I oraz oddziału przedszkolnego

24 lutego, 2021

OGŁOSZENIE

Dyrekcja Szkoły Podstawowej

im. bł. ks. Edwarda w Sadownem informuje,
że w dniach 1 – 16 marca 2021 r. odbędzie się

rekrutacja dzieci na rok szkolny 2021/2022 do klasy I oraz oddziału przedszkolnego (dzieci 5-letnie urodzone w 2016 r.)

Rodzice dzieci 6-letnich deklarują kontynuację pobytu w oddziale. Podania, wnioski i deklaracje będą dostępne w sekretariacie szkoły oraz na stronie internetowej w zakładce „Rekrutacja”.

Dokumenty do pobrania:

Rozkład jazdy autobusów szkolnych

24 stycznia, 2021

Rozkład jazdy autobusów szkolnych
dla SP Sadowne w roku szk. 2020/2021

od dnia 25.01.2021r.

Przyjazdy

 Poniedziałek

7:00 Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownic 50, Sadoleś  II most, Kocielnik, Morzyczyn            PKS  S      

7:10  Polkowo, Mrozowa Wola, Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,   Zieleniec k/tartaku,  Krupińskie,  Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                       G  

7.00 Orzełek, Kolonia Złotki, Kołodziąż – Ukazy, Bojewo, Kołodziąż, Sokółka, ul. Drak                               Bus

Wtorek

7:00 Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownic 50, Sadoleś  II most, Kocielnik, Morzyczyn           PKS  S      

7:10  Polkowo, Mrozowa Wola, Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,   Zieleniec k/tartaku,  Krupińskie,  Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                      G  

7.00 Orzełek, Kolonia Złotki, Kołodziąż – Ukazy, Bojewo, Kołodziąż, Sokółka, ul. Drak                               Bus

Środa

7:00 Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownic 50, Sadoleś  II most, Kocielnik, Morzyczyn           PKS  S      

7:10  Polkowo, Mrozowa Wola, Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,   Zieleniec k/tartaku,  Krupińskie,  Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                      G  

7.00 Orzełek, Kolonia Złotki, Kołodziąż – Ukazy, Bojewo, Kołodziąż, Sokółka, ul. Drak                               Bus

Czwartek

7:00 Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownic 50, Sadoleś  II most, Kocielnik, Morzyczyn           PKS  S      

7:10  Polkowo, Mrozowa Wola, Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,   Zieleniec k/tartaku,  Krupińskie,  Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                         G  

7.00 Orzełek, Kolonia Złotki, Kołodziąż – Ukazy, Bojewo, Kołodziąż, Sokółka, ul. Drak                               Bus

Piątek

7:00 Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownic 50, Sadoleś  II most, Kocielnik, Morzyczyn           PKS  S      

7:10  Polkowo, Mrozowa Wola, Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,   Zieleniec k/tartaku,  Krupińskie,  Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                      G  

7.00 Orzełek, Kolonia Złotki, Kołodziąż – Ukazy, Bojewo, Kołodziąż, Sokółka, ul. Drak                               Bus

Odjazdy

Poniedziałek

12:40  ul. Drak,Sokółka, Kołodziąż, Bojewo, Kolonia Złotki, Orzełek                                                                Bus

12:50  Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownic 50, Sadoleś  II most, Kocielnik, Morzyczyn          PKS  S      

12:50 Polkowo, Mrozowa Wola, Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,   Zieleniec k/tartaku,  Krupińskie,  Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                      G  

Wtorek

12:40  ul. Drak,Sokółka, Kołodziąż, Bojewo, Kolonia Złotki, Orzełek                                                               Bus

12:50  Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownic 50, Sadoleś  II most, Kocielnik, Morzyczyn          PKS  S      

12:50 Polkowo, Mrozowa Wola, Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,   Zieleniec k/tartaku,  Krupińskie,  Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                       G  

Środa

12:40  ul. Drak,Sokółka, Kołodziąż, Bojewo, Kolonia Złotki, Orzełek                                                                Bus

12:50  Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownic 50, Sadoleś  II most, Kocielnik, Morzyczyn          PKS  S      

12:50 Polkowo, Mrozowa Wola, Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,   Zieleniec k/tartaku,  Krupińskie,  Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                    G  

Czwartek

12:40  ul. Drak,Sokółka, Kołodziąż, Bojewo, Kolonia Złotki, Orzełek                                                               Bus

12:50  Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownic 50, Sadoleś  II most, Kocielnik, Morzyczyn                                   PKS  S      

12:50 Polkowo, Mrozowa Wola, Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,   Zieleniec k/tartaku,  Krupińskie,  Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                     G  

Piątek

12:40  ul. Drak,Sokółka, Kołodziąż, Bojewo, Kolonia Złotki, Orzełek                                                                Bus

12:50  Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownic 50, Sadoleś  II most, Kocielnik, Morzyczyn          PKS  S      

 12:50 Polkowo, Mrozowa Wola, Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,   Zieleniec k/tartaku,  Krupińskie,  Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                        G 

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Edwarda Grzymały w Sadownem