Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Edwarda Grzymały w Sadownem

Autobusy szkolne

25 grudnia, 2013

Rozkład jazdy autobusów szkolnych
dla SP Sadowne w roku szk. 2020/2021

od dnia  17 maja 2021r.

 Przyjazdy

 Poniedziałek

7:00  Sojkówek, 7:05 Wilczogęby, 7:15 Płatkownica,Płatkownica k/młyna, Płatkownica 50, 7:20  Sadoleś  II most, 7:25 Sadoleś,  7:30 Morzyczyn Włóki, 7:40 Morzyczyn Włość, 7:45 Płatkownica Agrola                                                PKS S

7:10 Polkowo, Mrozowa Wola, 7:15 Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,   Zieleniec k/tartaku,  7:25 Krupińskie,  7:30 Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                                        G

7:10 Bojewo,  7:15 Orzełek, Kolonia Złotki, 7:20 Kołodziąż – Ukazy, 7:25 Kołodziąż, 7:30 Sokółka                          PKS S

Wtorek

7:00  Sojkówek, 7:05 Wilczogęby, 7:15 Płatkownica,Płatkownica k/młyna, Płatkownica 50, 7:20  Sadoleś  II most, 7:25 Sadoleś,  7:30 Morzyczyn Włóki, 7:40 Morzyczyn Włość, 7:45 Płatkownica Agrola                                                PKS S

7:10 Polkowo, Mrozowa Wola, 7:15 Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,   Zieleniec k/tartaku,  7:25 Krupińskie,  7:30 Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                                        G

7:10 Bojewo,  7:15 Orzełek, Kolonia Złotki, 7:20 Kołodziąż – Ukazy, 7:25 Kołodziąż, 7:30 Sokółka                          PKS S

Środa

7:00  Sojkówek, 7:05 Wilczogęby, 7:15 Płatkownica,Płatkownica k/młyna, Płatkownica 50, 7:20  Sadoleś  II most, 7:25 Sadoleś,  7:30 Morzyczyn Włóki, 7:40 Morzyczyn Włość, 7:45 Płatkownica Agrola                                                PKS S

7:10 Polkowo, Mrozowa Wola, 7:15 Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,   Zieleniec k/tartaku,  7:25 Krupińskie,  7:30 Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                                        G

7:10 Bojewo,  7:15 Orzełek, Kolonia Złotki, 7:20 Kołodziąż – Ukazy, 7:25 Kołodziąż, 7:30 Sokółka                          PKS S

Czwartek

7:00  Sojkówek, 7:05 Wilczogęby, 7:15 Płatkownica,Płatkownica k/młyna, Płatkownica 50, 7:20  Sadoleś  II most, 7:25 Sadoleś,  7:30 Morzyczyn Włóki, 7:40 Morzyczyn Włość, 7:45 Płatkownica Agrola                                                PKS S

7:10 Polkowo, Mrozowa Wola, 7:15 Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,   Zieleniec k/tartaku,  7:25 Krupińskie,  7:30 Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                                        G

7:10 Bojewo,  7:15 Orzełek, Kolonia Złotki, 7:20 Kołodziąż – Ukazy, 7:25 Kołodziąż, 7:30 Sokółka                          PKS S

Piątek

7:00  Sojkówek, 7:05 Wilczogęby, 7:15 Płatkownica,Płatkownica k/młyna, Płatkownica 50, 7:20  Sadoleś  II most, 7:25 Sadoleś,  7:30 Morzyczyn Włóki, 7:40 Morzyczyn Włość, 7:45 Płatkownica Agrola                                                PKS S

7:10 Polkowo, Mrozowa Wola, 7:15 Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,   Zieleniec k/tartaku,  7:25 Krupińskie,  7:30 Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                                        G

7:10 Bojewo,  7:15 Orzełek, Kolonia Złotki, 7:20 Kołodziąż – Ukazy, 7:25 Kołodziąż, 7:30 Sokółka                          PKS S

Odjazdy

Poniedziałek

12:55  Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownica
50, Agrola, Sadoleś przystanek                                       PKS  S

12:55  Polkowo, Mrozowa Wola, Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,   Zieleniec k/tartaku,  Krupińskie,  Ocięte, Sadowne ul. Wiejska   G

13:45  Sokółka, Kołodziąż, Kolonia Złotki ,Orzełek, Bojewo     PKS S

13:45  Sadoleś  II most , Sadoleś,   Kocielnik,   Morzyczyn,   Płatkownica (50)                                                                                    PKS  S

15:20  Sokółka, Kołodziąż, Kolonia Złotki ,Orzełek, Bojewo,      PKS S

15:20  Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica, Płatkownica k/młyna,            Płatkownica 50, Sadoleś  II most, Sadoleś, Morzyczyn Włóki, Morzyczyn    Włość, Płatkownica Agrola              PKS S

15:20  Polkowo, Mrozowa Wola, Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,   Zieleniec k/tartaku,  Krupińskie,  Ocięte, Sadowne ul. Wiejska   G

Wtorek

12:55  Sadoleś  II most , Sadoleś,   Kocielnik,   Morzyczyn,   Płatkownica (50)                                                                                    PKS  S

12:55 Polkowo, Mrozowa Wola, Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,   Zieleniec k/tartaku,  Krupińskie,  Ocięte, Sadowne ul. Wiejska   G

13:45  Sokółka, Kołodziąż, Kolonia Złotki ,Orzełek, Bojewo     PKS S

13:45  Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownica
50, Agrola, Sadoleś przystanek                                       PKS  S

15:20  Sokółka, Kołodziąż, Kolonia Złotki ,Orzełek, Bojewo,      PKS S 15:20  Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica, Płatkownica k/młyna,            Płatkownica 50, Sadoleś  II most, Sadoleś, Morzyczyn Włóki, Morzyczyn          Włość, Płatkownica Agrola              PKS S

15:20  Polkowo, Mrozowa Wola, Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,   Zieleniec k/tartaku,  Krupińskie,  Ocięte, Sadowne ul.

Środa

12:55  Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownica
50,  Agrola, Sadoleś przystanek                          PKS  S

12:55  Sokółka, Kołodziąż, Kolonia Złotki, Orzełek    PKS S

12:55  Polkowo, Mrozowa Wola, Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,  Zieleniec k/tartaku,  Krupińskie,  Ocięte, Sadowne ul. Wiejska   G

13:45 Sadoleś  II most , Sadoleś,   Kocielnik,   Morzyczyn,    Płatkownica

(50)                                                                                PKS  S

15:20  Sokółka, Kołodziąż, Kolonia Złotki, Orzełek, Bojewo   PKS  S

15:20  Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownica
50, Sadoleś  II most, Kocielnik, Morzyczyn               PKS  S

15:20 Polkowo, Mrozowa Wola, Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,  Zieleniec k/tartaku,  Krupińskie,  Ocięte                   G

Czwartek

12:55 Sadoleś  II most , Sadoleś,   Kocielnik,   Morzyczyn,    Płatkownica (50)                                                                                    PKS  S

12:55  Polkowo,Mrozowa Wola, Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,  Zieleniec k/tartaku,  Krupińskie,  Ocięte, Sadowne ul. Wiejska   G

13:45  Sokółka, Kołodziąż, Kolonia Złotki ,Orzełek, Bojewo     PKS S

13:45  Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownica 50, Agrola, Sadoleś przystanek                                              PKS  S

14:30  Sokółka,Kołodziąż,Kolonia Złotki ,Orzełek, Bojewo        PKS  S

14:30  Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownica
50, Sadoleś  II most, Kocielnik, Morzyczyn                  PKS  S

14:30  Polkowo,Mrozowa Wola, Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,  Zieleniec k/tartaku,  Krupińskie,  Ocięte                           G

Piątek

12:55  Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownica
50, Agrola, Sadoleś przystanek                                      PKS  S

12:55  Sokółka, Kołodziąż, Kolonia Złotki ,Orzełek, Bojewo  PKS S

12:55  Polkowo, Mrozowa Wola, Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,  Zieleniec k/tartaku,  Krupińskie,  Ocięte, Sadowne ul. Wiejska   G

13:45 Sadoleś  II most , Sadoleś,   Kocielnik,   Morzyczyn,    Płatkownica (50)                                                   PKS  S

14:30   Sokółka, Kołodziąż, Kolonia Złotki ,Orzełek, Bojewo    PKS  S

14:30   Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownica
50, Sadoleś  II most, Kocielnik, Morzyczyn                 PKS  S

14:30  Polkowo,Mrozowa Wola, Zieleniec od torów do „50”,  Zieleniec szkoła,  Zieleniec k/tartaku,  Krupińskie,  Ocięte                           G