Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Edwarda Grzymały w Sadownem

Autobusy szkolne

 

Rozkład jazdy autobusów szkolnych
dla SP Sadowne w roku szk. 2019/2020

od dnia 11 października 2019r.

Przyjazdy

  Poniedziałek  

6:50  Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica koło młyna,

Płatkownica 50, Płatkownica Agrola, Morzyczyn

Włościański, Sadoleś szkoła                                           PKS S

7.10  Orzełek, Kolonia Złotki, Kołodziąż – Ukazy, Kołodziąż,

Sokółka, Stacja PKP, Sokółka                                    PKS S

7:10   Zieleniec tory, Zieleniec szkoła, Zieleniec k/tartaku,

Krupińskie                                                                      G

7:20  Sadoleś  II most , Sadoleś,   Kocielnik,   Morzyczyn,    Płatkownica (50), PKS S

7:30  Ocięte, „obwodnica CPN”, Sadowne ul. Wiejska      G

 

  Wtorek  

6:50 Sadoleś  II most , Sadoleś,   Kocielnik,   Morzyczyn,    Płatkownica (50), PKS S

7.10  Orzełek, Kolonia Złotki, Kołodziąż – Ukazy, Kołodziąż,

Sokółka, Stacja PKP, Sokółka                                    PKS S

7:10   Zieleniec tory, Zieleniec szkoła, Zieleniec k/tartaku,

Krupińskie                                                                     G

7:20 Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica koło młyna,

Płatkownica 50, Płatkownica Agrola, Morzyczyn

Włościański, Sadoleś szkoła                                           PKS S

7:30  Ocięte, „obwodnica CPN”, Sadowne ul. Wiejska     G

 

   Środa

6:50 Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica koło młyna,

Płatkownica 50, Płatkownica Agrola, Morzyczyn

Włościański, Sadoleś szkoła                                           PKS S

7.10  Orzełek, Kolonia Złotki, Kołodziąż – Ukazy, Kołodziąż,

Sokółka, Stacja PKP, Sokółka                                    PKS S

7:10   Zieleniec tory, Zieleniec szkoła, Zieleniec k/tartaku,

Krupińskie                                                                     G

7:20  Sadoleś  II most , Sadoleś,   Kocielnik,   Morzyczyn,    Płatkownica (50), PKS S

7:30  Ocięte, „obwodnica CPN”, Sadowne ul. Wiejska     G

 

    Czwartek

6:50  Sadoleś  II most , Sadoleś,   Kocielnik,   Morzyczyn,    Płatkownica (50), PKS S

7.10  Orzełek, Kolonia Złotki, Kołodziąż – Ukazy, Kołodziąż,

Sokółka, Stacja PKP, Sokółka                                    PKS S

7:10   Zieleniec tory, Zieleniec szkoła, Zieleniec k/tartaku,

Krupińskie                                                                     G

7:20  Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica koło młyna,

Płatkownica 50, Płatkownica Agrola, Morzyczyn

Włościański, Sadoleś szkoła                                           PKS S

7:30  Ocięte, „obwodnica CPN”, Sadowne ul. Wiejska    G

 

   Piątek

6:50 Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica koło młyna,

Płatkownica 50, Płatkownica Agrola, Morzyczyn

Włościański, Sadoleś szkoła                                           PKS S

7.10  Orzełek, Kolonia Złotki, Kołodziąż – Ukazy, Kołodziąż,

Sokółka, Stacja PKP, Sokółka                                    PKS S

7:10   Zieleniec tory, Zieleniec szkoła, Zieleniec k/tartaku,

Krupińskie                                                                     G

7:20  Sadoleś  II most , Sadoleś,   Kocielnik,   Morzyczyn,    Płatkownica (50), PKS S

7:30  Ocięte, „obwodnica CPN”, Sadowne ul. Wiejska    G

 

Odjazdy  

Poniedziałek

12:50  Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownica
50, Agrola, Morzyczyn Włość., Sadoleś szkoła       PKS  S

13:40  Zieleniec tory,  Zieleniec szkoła,  Zieleniec k/tartaku,

Krupińskie,   Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                         G

13:40  Sadoleś  II most , Sadoleś,   Kocielnik,   Morzyczyn,    Płatkownica (50)                                                  PKS  S

14:00  Sokółka , Orzełek                                                        PKS S

15:30  Stacja PKP,  Sokółka                                                          PKS  S

15:30  Zieleniec tory,  Zieleniec szkoła,  Zieleniec k/tartaku,

Krupińskie,   Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                     G

15:30  Sojkówek,Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownica
50, Sadoleś  II most, Kocielnik, Morzyczyn              PKS  S

Wtorek

12:50  Sadoleś  II most , Sadoleś,   Kocielnik,   Morzyczyn,    Płatkownica (50)                                                   PKS  S

12:50  Zieleniec tory,  Zieleniec szkoła,  Zieleniec k/tartaku,

Krupińskie,   Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                     G

13:40  Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownica
50, Agrola, Morzyczyn Włość., Sadoleś szkoła       PKS  S

14:00   Sokółka, Orzełek                                                              PKS S

15:30  Stacja PKP,  Sokółka                                                          PKS  S

15:30  Zieleniec tory,  Zieleniec szkoła,  Zieleniec k/tartaku,

Krupińskie,   Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                     G

15:30  Sojkówek,Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownica
50, Agrola, Sadoleś  II most, Kocielnik Morzyczyn     PKS  S

Środa

12:50  Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownica
50,Morzyczyn Włość., Sadoleś szkoła       PKS  S

13:40  Zieleniec tory,  Zieleniec szkoła,  Zieleniec k/tartaku,

Krupińskie,   Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                            G

13:40  Sadoleś  II most , Sadoleś,   Kocielnik,   Morzyczyn,    Płatkownica (50)                                                  PKS  S

14:40  Sokółka, Orzełek                                                                PKS S

15:30  Stacja PKP,  Sokółka                                                          PKS  S

15:30  Zieleniec tory,  Zieleniec szkoła,  Zieleniec k/tartaku,

Krupińskie,   Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                             G

15:30  Sojkówek,Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownica
50, Sadoleś  II most, Kocielnik,  Morzyczyn               PKS  S

Czwartek

12:50  Sadoleś  II most , Sadoleś,   Kocielnik,   Morzyczyn,    Płatkownica (50)                                                  PKS  S

12:50  Zieleniec tory,  Zieleniec szkoła,  Zieleniec k/tartaku,

Krupińskie,   Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                            G

13:40  Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownica
50, Agrola, Morzyczyn Włość., Sadoleś szkoła       PKS  S

14:00   Sokółka, Orzełek                                                                PKS S

14:40  Stacja PKP,  Sokółka                                                          PKS  S

14:40  Zieleniec tory,  Zieleniec szkoła,  Zieleniec k/tartaku,

Krupińskie,   Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                         G

14:40  Sojkówek,Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownica
50, Sadoleś  II most ,Kocielnik,  Morzyczyn                PKS  S

Piątek

12:50  Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownica
50, Agrola, Morzyczyn Włość., Sadoleś szkoła       PKS  S

12:50  Zieleniec tory,  Zieleniec szkoła,  Zieleniec k/tartaku,

Krupińskie,   Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                        G

13:40  Sadoleś  II most , Sadoleś,   Kocielnik,   Morzyczyn,    Płatkownica (50)                                                  PKS  S

14:00   Sokółka                                                                  PKS S

14:40  Stacja PKP, Sokółka, Orzełek                                          PKS  S

14:40  Zieleniec tory,  Zieleniec szkoła,  Zieleniec k/tartaku,

Krupińskie,   Ocięte, Sadowne ul. Wiejska                          G

14:40  Sojkówek,Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkownica
50, Sadoleś  II most, Kocielnik, Morzyczyn              PKS  S