Szkoła Podstawowa im. Czesława Wycecha w Sadownem

Autobusy szkolne

Rozkład jazdy autobusów szkolnych
w roku szkolnym 2018/2019

od dnia  12 czerwca 2019r.

 

 

Przyjazdy

  Poniedziałek  

 6:50 I Sadoleś , Kocielnik, Morzyczyn, Płatkownica (50),

Sadoleś  II most                                                             PKS S

7.05 Wilczogęby, Zarzetka, Lipieniec                                           B

7.10 Brzuza, Szynkarzyzna, Grabiny, Rażny                      PKS S

7.10 Stacja PKP, Sokółka, Bojewo, Orzełek,

Kołodziąż, Sokółka                                                                           PKS S

7:10 Zieleniec tory, Zieleniec szkoła, Krupińskie                      G

7:20 Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica koło młyna, Płatkownica 50, Płatkownica Agrola, Morzyczyn Włościański, Sadoleś szkoła II                                                                           PKS S

7:30 Ocięte                                                                          G

  Wtorek  

6:50 Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica koło młyna, Płatkownica 50, Płatkownica Agrola, Morzyczyn Włościański, Sadoleś szkoła II                                                                           PKS S

7.05 Wilczogęby, Zarzetka, Lipieniec                                           B

7.10 Brzuza, Szynkarzyzna, Grabiny, Rażny                       PKS S

7.10 Stacja PKP, Sokółka, Bojewo, Orzełek,

Kołodziąż, Sokółka                                                                            PKS S

7:10 Zieleniec tory, Zieleniec szkoła, Krupińskie                    G

7:20 I Sadoleś, Kocielnik, Morzyczyn, Płatkownica (50),

Sadoleś  II most       PKS S

7:30 Ocięte                                                                                G

   Środa

6:50 I Sadoleś , Kocielnik, Morzyczyn, Płatkownica (50),

Sadoleś  II most                                                                   PKS S

7.05 Wilczogęby, Zarzetka, Lipieniec                                           B

7.10 Brzuza, Szynkarzyzna, Grabiny, Rażny                       PKS S

7.10 Stacja PKP, Sokółka, Bojewo, Orzełek,

Kołodziąż, Sokółka                                                                            PKS S

7:10 Zieleniec tory, Zieleniec szkoła, Krupińskie                     G

7:20 Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica koło młyna, Płatkownica 50, Płatkownica Agrola, Morzyczyn Włościański, Sadoleś szkoła II                                                            PKS S

7:30 Ocięte                                                                        G

    Czwartek

6:50 Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica koło młyna, Płatkownica 50, Płatkownica Agrola, Morzyczyn Włościański, Sadoleś szkoła II                                                                            PKS S

7.05 Wilczogęby, Zarzetka, Lipieniec                                           B

7.10 Brzuza, Szynkarzyzna, Grabiny, Rażny                       PKS S

7.10 Stacja PKP, Sokółka, Bojewo, Orzełek,

Kołodziąż, Sokółka                                                                            PKS S

7:10 Zieleniec tory, Zieleniec szkoła, Krupińskie                         G

7:20 I Sadoleś, Kocielnik, Morzyczyn, Płatkownica (50),

Sadoleś  II most                                                                   PKS S

7:30 Ocięte                                                                        G

   Piątek

6:50 I Sadoleś, Kocielnik, Morzyczyn, Płatkownica (50),

Sadoleś  II most                                                                   PKS S

7.05 Wilczogęby, Zarzetka, Lipieniec                                           B

7.10 Brzuza, Szynkarzyzna, Grabiny, Rażny                       PKS S

7.10 Stacja PKP, Sokółka, Bojewo, Orzełek,

Kołodziąż, Sokółka                                                                            PKS S

7:10 Zieleniec tory, Zieleniec szkoła, Krupińskie                      G

7:20 Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica koło młyna, Płatkownica 50, Płatkownica Agrola, Morzyczyn Włościański, Sadoleś szkoła II                                                                           PKS S

7:30 Ocięte                                                                         G

 Odjazdy  

Poniedziałek

11:40 Grabiny, Węgrów                                                                   B

11:40 Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkow 50, Płatk. Agrola, Morzyczyn Włościański, Sadoleś szkoła II                   G

12:20 I Sadoleś , Kocielnik do końca wsi, Morzyczyn, Płatkownica (50),  Sadoleś  II most                                                                 G

12:50 Sadoleś, Kocielnik do końca wsi, Morzyczyn, Płatkownica,

Wilczogęby, Sojkówek, Sadoleś II most                        PKS S

13:10 Sokółka, Bojewo, Orzełek, Kołodz., Sokółka                    PKS S

13:10 Zieleniec tory, Zieleniec szkoła, Krupińskie, Ocięte       G

14:00 Brzuza, Szynkarzyzna, Grabiny, Rażny                                      PKS S

Wtorek

11:40 Grabiny, Węgrów                                                                   B

11:40 I Sadoleś , Kocielnik do końca wsi, Morzyczyn, Płatkownica (50),  Sadoleś  II most                                                                          G

12:20 Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatk. 50, Płatk. Agrola, Morzyczyn Włościański, Sadoleś szkoła II                     G

13:00 Stacja PKP, Sokółka                                                                            G

12:50 Sadoleś, Kocielnik do końca wsi, Morzyczyn, Płatkownica,

Wilczogęby, Sojkówek, Sadoleś II most                        PKS S

13:10 Zieleniec tory, Zieleniec szkoła, Krupińskie, Ocięte              G

13:10 Sokółka, Bojewo, Orzełek, Kołodz., Sokółka                     PKS S                         

14:00 Brzuza, Szynkarzyzna, Grabiny, Rażny                                       PKS S 

Środa

11:40 Grabiny, Węgrów                                                                   B

11:40 Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatk. 50, Płatk. Agrola, Morzyczyn Włościański, Sadoleś szkoła II                                G

12:20 I Sadoleś , Kocielnik do końca wsi, Morzyczyn, Płatkownica (50),  Sadoleś  II most                                                                          G

12:50 Sadoleś, Kocielnik do końca wsi, Morzyczyn, Płatkownica,

Wilczogęby, Sojkówek, Sadoleś II most                         PKS S

13:10 Zieleniec tory, Zieleniec szkoła, Krupińskie, Ocięte             G

13:10  Sokółka, Bojewo, Orzełek, Kołodziąż., Sokółka              PKS S

14:00 Brzuza, Szynkarzyzna, Grabiny, Rażny                                      PKS S 

Czwartek

11:40 Grabiny, Węgrów                                                                   B

11:40 Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatk. 50, Płatk. Agrola, Morzyczyn Włościański, Sadoleś szkoła II                                G

12:20 I Sadoleś , Kocielnik do końca wsi, Morzyczyn, Płatkownica (50),  Sadoleś  II most                                                                          G

12:50 Sadoleś, Kocielnik do końca wsi, Morzyczyn, Płatkownica,

Wilczogęby, Sojkówek, Sadoleś II most                         PKS S

13:10 Zieleniec tory, Zieleniec szkoła, Krupińskie, Ocięte             G

13:10  Sokółka, Bojewo, Orzełek, Kołodziąż., Sokółka              PKS S

14:00 Brzuza, Szynkarzyzna, Grabiny, Rażny                                      PKS S 

Piątek

11:00 – Grabiny                                                                               G

11:40 – Stacja PKP, Sokółka, Kołodziąż, Orzełek, Bojewo, Węgrów                                                                                       B

11:40 – Sojkówek, Wilczogęby, Płatkownica k/młyna, Płatkown. 50, Płatkown. Agrola, Morz. Włość, Sadoleś szkoła II                       G

12:20 I Sadoleś, Kocielnik do końca wsi, Morzyczyn, Płatkownica (50), Sadoleś  II most                                                               G

13:10 Zieleniec tory, Zieleniec szkoła, Krupińskie, Ocięte     G

12:50 Sadoleś, Kocielnik do końca wsi, Morzyczyn, Płatkownica,

Wilczogęby, Sojkówek, Sadoleś II most                        PKS S

13:10 Stacja PKP, Sokółka, Bojewo, Orzełek,

Kołodziąż, Sokółka                                                          PKS S

14:00 Brzuza, Szynkarzyzna, Grabiny, Rażny                     PKS S